Czego się tutaj dowiecie?

Może zacznę od tego, czego na pewno się nie dowiecie. Otóż na pewno nie dowiecie się kim jestem. Nie podam informacji, które w jakikolwiek sposób nakierują Was na moją osobę. Więc wszelkie potencjalne pytania i spekulacje z tym związane proszę pozostawić dla siebie.

 Generalnie idea powstania tego bloga zasadza się na dowolnym przepływie moich myśli, spostrzeżeń i uwag w Waszą stronę, zakresu lotnictwa, ale i nie tylko, ale o tym później – mam kilka ciekawych pomysłów. Oczywiście feedback od Was jest jak najbladziej na miejscu (mail podany w zakładce: „kontakt”). Jeżeli macie pytania związane z lotnictwem, to z chęcią na nie odpowiem. Nawet jeżeli nie będę czegoś wiedział, to wiem, gdzie mogę znaleźć kogoś kompetentnego, żeby sie w temacie rzeczowo wypowiedział. Więc: nie krępujcie się!

 Cały blog (a w zasadzie wpisy), chcę podzielić na kilka części. Na początku napiszę, jakie są drogi, żeby zostać pilotem. A następnie przejdę do samego latania. Czyli takich rzeczy jak planowanie lotów (VFR/IFR), uwag do wykonywania lotów, informacji z aerodynamiki i budowy statków powietrznych, oraz innych rzeczy, które pomogą Wam bezpieczniej latać i podniosą poziom świadomości w pewnych zakresach jeżeli już latacie. A jak nie latacie, to może nawet uda mi się kogoś namówić na zmianę ścieżki życiowej. Wiele osób ma ciche marzenia, żeby latać. Pamiętajcie: nigdy nie jest za późno!

 Dodatkowo napiszę też coś o książkach i filmach, które dotykają lotnictwa, a które warto obejrzeć. Jest bardzo wiele filmów, które zostały zapomniane a które niosą w sobie bardzo dużo informacji o lotnictwie i ludziach z nim związanych. Tak samo jest z książkami.

 Postaram się publikować nowe wpisy co najmniej dwa razy w tygodniu.

 Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *